1 medal na 39. PZLA Mistrzostwach Polski U23 w Poznaniu

W dniach 30-31 lipca 2022 roku w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, w których wzięło udział sześciu naszych reprezentantów. Pierwszego dnia w konkursie skoku o tyczce wystąpiła Aleksandra Lach, trenująca pod okiem Krzysztofa Ziemby. Ola, pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych, pokazała się z bardzo dobrej strony zajmując szóste miejsce za skok na wysokość 3.20m. W konkursie rzutu oszczepem brązowy medal zdobył Marek Mucha za rzut na odległość 65.06m, podopieczny tego samego trenera.
Drugiego dnia, na wstępie dwójka naszych reprezentantów rywalizowała w biegu indywidualnym na 400m przez płotki. Oboje wystąpili w pierwszej serii i uzyskali nowe rekordy życiowe. Robin zajął 1 miejsce z czasem 52.37s (5 miejsce w klasyfikacji końcowej) a Aleks był 2 z czasem 52.90s (6 miejsce w klasyfikacji końcowej). Ostatnim akcentem występów naszych reprezentantów była sztafeta 4x400m. W biegu udział wzięli kolejno: Paweł Ścira, Aleks Stokłosa, Jakub Bujak, Robin Biliński, którzy z czasem 3:21.00s zajęli 5 miejsce.
Z jednym brązowym medalem zostaliśmy sklasyfikowani na ostatnim, 30 miejscu. Dużo wyższy ranking osiągnęliśmy w klasyfikacji punktowej. Z dorobkiem 70 punktów zostaliśmy sklasyfikowani na 19 miejscu w stawce 72 klubów.