Baby Swim – niemowlęta chcą pływać!

KU AZS Politechniki Opolskiej wraz z marką AZS4kids organizują zajęcia basenowe dla niemowląt oraz ich opiekunów. Już od 6 miesiąca życia niemowlęta będą poznawać wodny świat pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.
Już 11 listopada 2019 rusza cykl zajęć z pływania dla niemowląt Baby Swim. Raz w tygodniu (poniedziałki), kryta pływania Wodna Nuta w Opolu będzie gościć w swoich progach grupę maluszków wraz z opiekunem/-ami, by wspólnie spędzać czas i w przyjemny sposób poznawać wodny świat. Czas trwania zajęć to 30 minut, a koszt to 260 zł za cykl obejmujący 10 spotkań. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy: pierwsza w godzinach 17:00 do 17:30, druga 17:30 do 18:00.

Grupy podzielone są wiekowo:

I grupa przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 15 miesiąca życia, II grupa dla dzieci od 15 miesiąca do 2,5 roku (30 miesięcy) – decyduje wiek w momencie rozpoczęcia kursu.

Wykwalifikowani trenerzy będą prowadzić zajęcia na najwyższym poziomie. Są przygotowani merytorycznie, a ich wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Posiadają wiedzę potrzebną do zapewnienia maluszkom zabawy i nauki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Przedstawiamy Państwu prowadzących:

mgr Małgorzata Kolejewska-Rożek

  • instruktor pływania niemowląt
  • instruktor pływania (AWF Warszawa)
  • mgr Wychowania Fizycznego (Politechnika Opolska)
  • mgr Pedagogiki ze specjalizacją Oligofrenopedagogika
  • Ratownik Wodny WOPR

mgr Bartłomiej Olchawa

  • instruktor pływania niemowląt
  • instruktor pływania (Wrocław)
  • Ratownik Wodny WOPR

Na miejscu będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia pod wodą, a także nakręcenia filmiku z nurkowania (tak, maluszki to potrafią!). Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy kurs, który pozwoli niemowlętom lepiej się rozwijać, poznawać swoich rówieśników i świetnie się bawić.

Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Aby brać udział w zajęciach, konieczna jest akceptacja regulaminu dostępnego tutaj.

Zapisu można dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie AZS4kids.

Skip to content